VP flex sp. z o.o.
Justyna
dodano 4 miesiące temu

Pracownik magazynowy B&J Logistic (DPD)

Beverwijk Holandia
13-14  EUR / h
Wyświetleń: 705Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Agencja Pracy VP flex o numerze KRAZ 17224 dla holenderskiego klienta poszukuje pracowników magazynowych do firmy kurierskiej DPD.

Oferujemy:

-pracę w hali magazynowej w temperaturze pokojowej

- stawkę 13,27-13.77 euro na start

-wypłaty tygodniowe przelewem na konto

-zakwaterowanie w hotelach (możliwość przejścia na prywatne zakwaterowanie)

-ubezpieczenie zdrowotne

-bezpłatny dojazd do pracy samochodem firmowym

Opis stanowiska:

- Pakowanie i rozpakowywanie towarów

- Uzupełnianie towaru na półkach

- Obsługa wózków widłowych

- Inwentaryzacja towaru

- Dbanie o porządek i czystość w magazynie

Wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Umiejętność pracy w zespole

- Samodzielność i odpowiedzialność

- Prawo jazdy kat. B

-znajomość języka angielskiego na poziomie A2

- Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Aby aplikować:

Prosimy o przesłanie CV na adres email [email protected].

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego aby uzyskać więcej informacji na temat oferty.

Regulamin portalu Jober.pl

Elbląg, Polska
505983975
Osoba Kontaktowa
Justyna
strona www:
www.vpflex.eu