dodano 2 dni temu

Spawacz MIG/MAG

18.39-20.88  EUR / h
Wyświetleń: 20Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska pracy: Spawacz MIG/MAG

Zakres obowiązków:

1. Spawanie:

   - Wykonywanie spawania MIG/MAG w celu spełnienia specyfikacji projektu.

   - Zapewnienie zgodności spoin z normami jakości, w tym kontrole wizualne i testy.

2. Szlifowanie i wykańczanie:

   - Przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania w celu uzyskania gładkich i wypolerowanych powierzchni spawanych elementów.

   - Utrzymywanie najwyższych standardów przygotowania powierzchni i wykończenia gotowych produktów.

3. Montaż:

   - Pomoc w montażu wyprodukowanych komponentów, zapewnienie dokładnego wyrównania i właściwego dopasowania.

   - Współpraca z członkami zespołu w celu osiągnięcia płynnej integracji spawanych części z końcowymi zespołami.

4. Czytanie rysunków technicznych:

   - Interpretowanie i śledzenie rysunków technicznych w celu zrozumienia wymagań projektu.

   - Przekładanie specyfikacji technicznych na precyzyjne zadania spawalnicze i montażowe.

5. Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami:

   - Przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

   - Zapewnienie zgodności z normami i przepisami branżowymi.

Kwalifikacje:

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako spawacz MIG/MAG.
  • Biegła znajomość technik szlifowania i wykańczania.
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych.
  • Znajomość różnych materiałów i technik spawalniczych.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.
  • Prawo jazdy; własny samochód będzie dodatkowym atutem.
  • Ważne certyfikaty spawalnicze (135, 136, 138) będą dodatkowym atutem.
  • VCA również będzie dodatkowym atutem.

Wynagrodzenie brutto: €18,39 - €20,88

Opłata za wynajem mieszkania na tydzień: €115

Koszty ubezpieczenia zdrowotnego tygodniowo: 35,49 €

Samochód służbowy (w razie potrzeby) €35,00

Minimalna liczba godzin tygodniowo: 40

Możliwość nadgodzin: Tak

Godziny pracy: 08.00-17.00

Własny pokój do spania: Tak

Odległość w jedną stronę: w promieniu 30 km

Regulamin portalu Jober.pl

ETE Consulting Corp. Sp. z. o.o.

Warszawa, Polska
795743552
Osoba Kontaktowa
ETE Collab