Zwaan M
dodano 4 miesiące temu

Pracownik Magazynu

450-500  EUR / tydzień
Wyświetleń: 488Aplikacji: 6
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Stanowisko: Pracownik Magazynu

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: 500 euro netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia)

Korzyści: Pokój jednoosobowy, transport, BSN (Numer Ubezpieczenia Społecznego), ubezpieczenie zdrowotne

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Pracownika Magazynu do naszego zespołu w Holandii. Pracownik Magazynu będzie odpowiedzialny za różne zadania związane z przyjmowaniem, kompletowaniem i wysyłką towarów w magazynie, zapewniając dokładność i terminowość wykonywanych zadań.

Obowiązki:

1. Przyjmowanie dostaw towarów i dokładne sprawdzanie zgodności z dokumentacją.

2. Kompletowanie zamówień zgodnie z instrukcjami i standardami firmy.

3. Przygotowywanie towarów do wysyłki, w tym pakowanie, etykietowanie i przygotowywanie dokumentacji przewozowej.

4. Obsługa sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe, podnośniki itp.

5. Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.

6. Współpraca z innymi pracownikami magazynu w celu osiągnięcia celów operacyjnych.

Wymagania:

1. Doświadczenie zawodowe jako Pracownik Magazynu lub w podobnej roli.

2. Prawo jazdy kategorii B.

3. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

4. Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego.

5. Zdolność do pracy w zespole i szybkiego uczenia się.

6. Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Korzyści:

1. Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 500 euro netto tygodniowo.

2. Zapewniony pokój jednoosobowy.

3. Transport na miejsce pracy.

4. Pomoc w uzyskaniu BSN (Numeru Ubezpieczenia Społecznego).

5. Ubezpieczenie zdrowotne.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV. Czekamy na Twoją odpowiedź!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

MrRecruit.Me

Bergen op Zoom, Holandia
+31 6 15402244
Osoba Kontaktowa
Zwaan M
strona www:
www.mrrecruit.me