DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Jupiter
  • Kontakt: Anna Mądraszewska
  • Telefon: 510897308
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma Jupiter Polska Sp. Z.O.O jest agencją pracy z dwudziestoletnim doświadczeniem, która zapewni ci dogodne warunki pracy z należnym wynagrodzeniem.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na magazynie:

Bleckmann to lider na rynku logistycznym w branży modowej i lifestyle. Zakład zajmuje się odbiorem, magazynowaniem i dostawą wiszących oraz pakowanych ubrań na całym świecie. Posiada 23 lokacje w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Praca dla naszego klienta to praca w międzynarodowym, profesjonalnym zespole, składającym się z fachowych i zaangażowanych osób.

Obowiązki:

Kompletowanie zamówień.
Planowanie (uzupełnianie półek).
Sortowanie, zabezpieczanie i liczenie produktów.
Skanowanie produktów.
Przygotowywanie zamówień do wysyłki.
Kontrolowanie produktów pod kątem jakości.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Gotowość do pracy fizycznej.
Prawo jazdy kategorii B (mile widziane).

Oferujemy:

Wynagrodzenie 11,92 euro brutto za godzinę
Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika
Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
Opieka koordynatora w Holandii
Ubezpieczenie
Wypłaty tygodniowe
Darmowy dojazd do pracy z naszego zakwaterowania

Forma kontaktu:

Prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 10790