Zwaan M
dodano 5 dni temu

Opis Stanowiska: Kierowca Ciężarówki (Holandia)

2200-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 77Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie:

€575-650 netto za 40 godzin pracy

€675-900 netto za 55 godzin pracy

(W zależności od dodatków zmianowych i doświadczenia)

Oferujemy:

Pojedynczy pokój zakwaterowania

Transport do miejsca pracy

BSN (holenderski numer identyfikacyjny)

Ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:

Prawo jazdy kategorii CE

Dyplom Code 95

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Umiejętność pracy zgodnie ze standardowymi czasami pracy

Elastyczność w zakresie pracy w weekendy

Szukamy osoby odpowiedzialnej, która posiada doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek na trasach międzynarodowych lub krajowych. Jeśli szukasz stabilnej pracy w Holandii, w dobrze zorganizowanej firmie z atrakcyjnym wynagrodzeniem i dodatkowymi benefitami, ta oferta jest dla Ciebie!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

MrRecruit.Me

Bergen op Zoom, Holandia
0683105216
Osoba Kontaktowa
koen de jong
strona www:
www.mrrecruit.me