dodano 2 dni temu

Monter opon

18.39-20.86  EUR / h
Wyświetleń: 43Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Technik Oponiarski

Jako monter opon i będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i wydajności pojazdów naszych klientów poprzez fachowy montaż, wyważanie i naprawę opon. Idealny kandydat powinien mieć co najmniej roczne doświadczenie w montażu i konserwacji opon, posiadać ważne prawo jazdy i biegle posługiwać się językiem angielskim, aby skutecznie komunikować się ze współpracownikami i klientami.

Kluczowe obowiązki:

Montaż, wyważanie, obracanie i naprawa opon zgodnie ze specyfikacjami producenta.
Przeprowadzanie kontroli opon w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów, takich jak zużycie bieżnika, przebicia i problemy z ustawieniem zbieżności.
Bezpiecznie i wydajnie obsługiwać sprzęt do montażu i wyważania opon, przestrzegając wszystkich protokołów bezpieczeństwa.
Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowej realizacji wizyt serwisowych i spełnienia oczekiwań klientów.

Kwalifikacje:

  • Minimum rok doświadczenia jako technik oponiarski lub na podobnym stanowisku związanym z usługami motoryzacyjnymi.
  • Ważne prawo jazdy z czystą historią jazdy. Własny samochód będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie, umożliwiająca skuteczną komunikację z członkami zespołu.
  • Dbałość o szczegóły i zdolności mechaniczne.
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i dostosowywania się do zmieniających się priorytetów.

Wynagrodzenie brutto: 18,39 € - 20,86 €

Opłata za wynajem mieszkania na tydzień: €115

Koszty ubezpieczenia zdrowotnego tygodniowo: 35,49 euro

Samochód służbowy (w razie potrzeby): 35,00

Minimalna liczba godzin tygodniowo: 40

Możliwość nadgodzin: Tak

Godziny pracy: 08.00-17.00

Własny pokój do spania: Tak

Odległość w jedną stronę: w promieniu 30 km

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ETE Consulting Corp. Sp. z. o.o.

Warszawa, Polska
795743552
Osoba Kontaktowa
ETE Collab