dodano 2 dni temu

Dekarz

18.38-20.89  EUR / h
Wyświetleń: 16Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Obowiązki:

Jako dekarz będziesz odpowiedzialny za różne zadania związane z pokryciami dachowymi, w tym między innymi za instalację, naprawy i konserwację. Będziesz pracować z zespołem, aby zapewnić efektywną realizację projektów i wysoki standard.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy dekarstwie
  • Podstawowy poziom znajomości języka angielskiego

Korzyści:

  • Mieszkanie zapewnione
  • Zapewniony transport do i z pracy
  • Zapewniona odzież robocza

Wynagrodzenie brutto: 18,38 € - 20,89 €

Opłata za wynajem mieszkania tygodniowo: 115 €

Tygodniowe koszty ubezpieczenia zdrowotnego: 35,49 €

Samochód służbowy (w razie potrzeby) 35,00 €

Minimalna liczba godzin tygodniowo: 40

Możliwość nadgodzin: Tak

Godziny pracy: 08.00-17.00

Własna sypialnia: Tak

Regulamin portalu Jober.pl

Warszawa, Polska
795743552
Osoba Kontaktowa