dodano 2 dni temu

Car prepper

18.39-20.86  EUR / h
Wyświetleń: 16Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

O roli:

Jako Car Prepper jesteś odpowiedzialny za przygotowanie pojazdów do sprzedaży, leasingu lub wynajmu. Zapewniasz, że samochody wyglądają nieskazitelnie i są w pełni gotowe dla klienta. Pracujesz skrupulatnie i zwracasz szczególną uwagę na szczegóły.

Kluczowe obowiązki:

  • Czyszczenie i detailing pojazdów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
  • Sprawdzanie pojazdów pod kątem uszkodzeń lub niedoskonałości
  • Wykonywanie drobnych napraw, takich jak poprawki lakiernicze lub polerowanie rys.
  • Zapewnienie, że pojazdy spełniają standardy jakości firmy
  • Pomoc w przenoszeniu pojazdów do i z różnych lokalizacji
  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w przygotowywaniu pojazdów, detailingu lub podobnym stanowisku jest plusem
  • Zdolność do wydajnej i precyzyjnej pracy
  • Dbałość o szczegóły i proaktywna postawa
  • Podstawowa znajomość technik konserwacji i czyszczenia pojazdów
  • Ważne prawo jazdy
  • Zdolność do samodzielnej pracy i pracy w zespole

Wynagrodzenie brutto: 18,39 € - 20,86 €

Opłata za wynajem mieszkania na tydzień: €115

Koszty ubezpieczenia zdrowotnego tygodniowo: 35,49 €

Samochód służbowy (w razie potrzeby) €35,00

Minimalna liczba godzin tygodniowo: 40

Możliwość nadgodzin: Tak

Godziny pracy: 08.00-17.00

Własny pokój do spania: Tak

Odległość w jedną stronę: w promieniu 30 km

Regulamin portalu Jober.pl

ETE Consulting Corp. Sp. z. o.o.

Warszawa, Polska
795743552
Osoba Kontaktowa
ETE Collab