dodano 2 dni temu

CNC Programista

20.86-23.14  EUR / h
Wyświetleń: 14Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska pracy: Programista CNC

Poszukujemy wysoce zmotywowanego programisty CNC (tokarza lub frezera), który może pracować niezależnie i przyczyniać się do wydajności naszej produkcji. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za programowanie i konfigurację maszyn CNC, zapewniając optymalną wydajność i zgodność ze standardami jakości. Rola ta wymaga doświadczenia w samodzielnym tworzeniu, modyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów z programami CNC.

Obowiązki:

1. Programowanie CNC:

   - Opracowywanie i optymalizacja programów CNC dla różnych operacji obróbki przy użyciu oprogramowania CAM.

   - Samodzielne programowanie, konfigurowanie i obsługa maszyn CNC do produkcji precyzyjnych komponentów.

2. Wiedza techniczna:

- Interpretowanie rysunków technicznych, planów i specyfikacji w celu tworzenia dokładnych i wydajnych programów CNC.

3. Zapewnienie jakości:

   - Współpraca z zespołami kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkowane komponenty spełniają określone tolerancje i standardy jakości.

   - Przeprowadzanie kontroli w trakcie procesu i dokonywanie niezbędnych korekt programu w celu utrzymania jakości.

4. Rozwiązywanie problemów:

   - Samodzielne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z programowaniem i obróbką.

   - Wdrażanie działań naprawczych w celu rozwiązania wyzwań produkcyjnych i optymalizacji procesów.

Kwalifikacje:

  • Udokumentowane doświadczenie jako Programista CNC z umiejętnością samodzielnej pracy.
  • Biegła znajomość oprogramowania CAM (np. Mastercam, GibbsCAM) i obsługi maszyn CNC.
  • Znajomość GD&T (Geometric Dimensioning and Tolerancing) i czytania schematów.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.
  • Prawo jazdy kat. B; Własny samochód będzie dodatkowym atutem.

Wynagrodzenie brutto: €20,86 - €23,14

Opłata za wynajem mieszkania na tydzień: €115

Koszty ubezpieczenia zdrowotnego tygodniowo: 35,49 euro

Samochód służbowy tygodniowo (w razie potrzeby): 35,00

Minimalna liczba godzin tygodniowo: 40

Możliwość nadgodzin: Tak

Godziny pracy: 08.00-17.00

Własny pokój do spania: Tak

Odległość w jedną stronę: w promieniu 30 km

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Warszawa, Polska
795743552
Osoba Kontaktowa