Solutions Recruitment
dodano 2 miesiące temu

Produkcja opakowań

Barendrecht Holandia
14.82-29.64  EUR / h
Wyświetleń: 346Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Dla firmy zajmującej się segregacją i transportem skrzynek, poszukujemy osób na dział produkcji bez znajomości angielskiego.

Nie znasz języka ale masz prawo jazdy? Nie czekaj, aplikuj na to stanowisko – mamy dla Ciebie dobrą pracę w Holandii!

Temperatura na hali ok. 10 stopni.

Zakres obowiązków :

  • Wykładanie skrzynek na taśmę
  • Segregacja skrzynek
  • Układanie skrzynek na palecie
  • Przygotowanie pełnej palety do transportu

System pracy :

  • 2 zmiany, od poniedziałku do soboty :

1 zmiana : start 5:00/6:00

2 zmiana : start 14:00/15:00/16:00/17:00

Stawka:

  • Pracownik produkcji : €13,68 + €1,14 dodatku wakacyjnego = €14,82 brutto/h

Dodatki zmianowe :

  • Poniedziałek – piątek

19:00 – 23:00 – 125% = €18,52 brutto/h

23:00 – 6:00 – 140% = €20,74 brutto/h

  • Sobota*

15:00 – 23:00 – 125% = €18,52 brutto/h

23:00 – 00:00 – 200% = €29,64 brutto/h

00:00 – 6:00 – 140% = €20,74 brutto/h

  • Niedziela*

00:00 – 23:00 – 200% = €29,64 brutto/h

23:00 – 00:00 – 40% = €20,74 brutto/h

*  jeśli nie przepracowałeś więcej niż 40h w danym tygodniu

  • Nadgodziny

135% = €20,07 brutto/h

Oferujemy

  • dodatek urlopowy: 8,70% –  € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )
  • dodatek wakacyjny : wliczony w każdą przepracowaną godzinę i wypłacany w każdym cotygodniowym salarisie
  • cotygodniowe wypłaty !
  • kontrakt holenderski
  • nadgodziny 125% -150%
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia
  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

  • angielski A1
  • prawo jazdy mile widziane

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • €38,57 tyg – ubezpieczenie
  • €125 tyg – zakwaterowanie

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony

Regulamin portalu Jober.pl

Apeldoorn, Holandia
+48730969402
Osoba Kontaktowa