Angelika
dodano około rok temu

Rzeźnik ubojowiec wołowina

Apeldoorn Holandia
1800-2250  EUR / m-c
Wyświetleń: 38Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Biuro pracy Bizztemp istniejące już od ponad 10 lat jest wyspecjalizowaną agencją pracy która zajmuje się rekrutacja pracowników w różnych sektorach. Dla naszego klienta w miejscowości Apeldoorn poszukujemy od zaraz osoby gotowej do pracy przy uboju wołowym.
Obowiązki:

  • Praca na strefie brudnej,
  • Oddzielanie skóry od mięsa
  • Oczyszczanie z wnętrzności
  • Pila

Oczekujemy:

  • Wysoka motywacja do pracy i chęci do rozwoju
  • Gotowość do pracy w krótkim czasie
  • Dobra kondycja fizyczna

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako rzeźnik
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zakwaterowanie w nowoczesnych domkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub Whatsapp 0611740104

Regulamin portalu Jober.pl

Bizztemp

Haarlem, Holandia
Golabiewski
Osoba Kontaktowa
Rafal