Solutions Recruitment
dodano 9 miesięcy temu

Operator tokarki CNC – 2800 EUR netto | Mannheim | Niemcy

Apeldoorn Holandia
2800  EUR / m-c
Wyświetleń: 1331Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Nasza oferta

atrakcyjne wynagrodzenie 2800 EUR netto / miesięcznie

brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją

zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)

możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty

dodatki za pracę zmianową

dodatki urlopowe oraz świąteczne

niemiecka umowa o pracę

niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)

premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy

cykliczne podwyżki

możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek

wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakres obowiązków

planowanie etapów pracy w oparciu o dokumentację techniczną

ustawianie tokarek sterowanych CNC dla procesu produkcyjnego

wymiana narzędzi

niewielkie korekty programu po błędnych przebiegach próbnych lub zmianach maszyny

wyrywkowa kontrola próbek gotowych części

zapewnienie gotowości operacyjnej maszyn i narzędzi do obróbki

Wymagania

znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)

doświadczenie zawodowe

znajomość sterowania MAZATROL

Regulamin portalu Jober.pl

Humanus

Apeldoorn, Holandia
+48730969402
Osoba Kontaktowa