Solutions Recruitment
dodano ponad rok temu

ORDERPICKER JUMBO

Apeldoorn Holandia
12.06-24.12  EUR / h
Wyświetleń: 49Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Orderpicker na magazynie supermarketu Jumbo – orderpicker jest to pracownik magazynowy, zajmujący się przygotowywaniem zamówień dla poszczególnych klientów. Do Twoich zadań należeć będzie szukanie określonych towarów, pakowanie ich i przygotowywanie do wysyłki! Praca odbywa się przy pomocy skanera oraz wózków elektrycznych i jest możliwa na 5 różnych działach:

KW ( kruidenierswaren ) – dział z artykułami spożywczymi w temperaturze 15 – 20 stopni Celsjusza (napoje, chipsy, ciastka, makarony itp.);

AGF – dział z artykułami spożywczymi w temperaturze 13 stopni Celsjusza (owoce, warzywa, jajka, pieczywo itp.);

FRESH – dział chłodny, temperatura wynosi tutaj 2 stopnie Celsjusza (nabiał, wędliny, sery, mleko, jogurty itp.);

FREEZER – mroźnia, temperatura – 22 stopni Celsjusza (mrożonki);

TRANSPORT/RETURNS – dział obsługujący transport zamówień oraz zwroty;

Przez pierwsze 20 dni pracownik jest szkolony w celu dopasowania do niego odpowiedniego stanowiska i działu (możemy nazwać ten czas okresem próbnym, podczas trwania którego niestety nie ma możliwości pracy w weekendy czy na zmiany nocne). Po 20 dniach pracownik trafia na dopasowany (przez siebie oraz swojego trenera) dział, który staje się jego stałym miejscem pracy! Od tej pory może pracować na wszystkie zmiany i we wszystkie dni tygodnia!

Jest oczywiście możliwość zmiany działu na życzenie pracownika, jednak nie ma szansy na to, że co tydzień działy będą zmieniane i pracownik będzie planowany do pracy co chwilę gdzieś indziej. Zostaje na swoim dziale tak długo, jak będzie tego chciał!

Zakres obowiązków:

Przygotowanie produktów do wysyłki

Zbieranie zamówień

Weryfikowanie i sprawdzenie zawartości zamówień

Pakowanie towarów

Obsługa zwrotów

Kontrola jakości zamówień

Stawka:

€12,06/h brutto z dodatkiem ADV – 06:00 – 22:00

€18,09 brutto/h – 22:00 – 06:00 – dodatek 50%

€18,09 brutto/h – soboty – dodatek 50%

€24,12 brutto/h – niedziele – dodatek 100%

Godziny pracy:

System 3 zmianowy: 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00

Możliwość pracy w weekendy!

Gwarantujemy:

ubranie ochronne (na działach chłodnych ubranie ochronne umożliwiające komfortową pracę bez przemarznięcia);

ciepły, darmowy posiłek na zmianie popołudniowej;

możliwość awansu oraz podwyżek;

dostęp do bardzo taniej kafejki w kantynie;

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

cotygodniowe wypłaty!

Holenderska umowa o pracę

3,00 € dodatku dla kierowcy samochodu służbowego dziennie.

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

Angielski komunikatywny

Mile widziane prawo jazdy

Dyspozycyjność

Otwartość

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 118 – koszt tygodniowy zakwaterowania. Zakwaterowania są wyłącznie w pokojach jedno lub dwuosobowych, w hotelach, domach, campingach lub mieszkaniach.

€ 29 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.

Regulamin portalu Jober.pl

SolutionsRecruitment

Apeldoorn, Holandia
+48730969402
Osoba Kontaktowa