DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 550-620 EUR/tydzień
  • Firma: Eming BV
  • Kontakt: Eming BV
  • Telefon: +31557853029
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Dekarz

Czy jesteś doświadczonym dekarzem z doświadczeniem w dachach płaskich? Szukasz nowego wyzwania, w którym będziesz mógł wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Nasz klient poszukuje zmotywowanego dekarza, który dołączy do zespołu firmy.

Obowiązki:

Montaż, naprawa i konserwacja dachów płaskich

Dokładne przeprowadzanie inspekcji dachów

Współpraca z zespołem w celu wydajnej i dokładnej realizacji projektów

Bezpieczna praca zgodnie ze standardami VCA

Raportowanie przełożonemu postępów w realizacji projektów.

Wymagania:

Udokumentowane doświadczenie jako dekarz, najlepiej przy dachach płaskich

Doświadczenie w Niemczech lub Holandii będzie dodatkowym atutem

Posiadanie ważnego certyfikatu VCA

Umiejętność samodzielnej pracy i pracy w zespole

Dokładność i dbałość o szczegóły

Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;

Dobre wynagrodzenie 550-620 eur/tydz.;

Konto emerytalne w Stipp(+);

Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;

Możliwość korzystania z samochodu służbowego;

Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne);

Dobrej jakości odzież roboczą;

Osoba kontaktowa w Twoim języku;

Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.