dodano 8 dni temu

Team Leader - Wykładanie towarów w Supermarketach

Amsterdam Holandia
15.46  EUR / h
Wyświetleń: 61Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Miejsce pracy: Amsterdam

Stawka godzinowa: 15,42 -22,46 €/h brutto (w tym dodatek wakacyjny)

Godziny pracy: Zmiany wieczorne i nocne (od 20:00 do 01:00 lub 06:00)

Poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych osób na stanowisko Team leader w supermarkecie. Jeśli masz umiejętności przywódcze, potrafisz motywować innych i lubisz pracować w szybkim tempie, to praca dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Praca "ramię w ramię" z zespołem, w tym uzupełnianie towarów na półkach przez około 90% czasu pracy.

- Inspirowanie i motywowanie zespołu do osiągania wspólnych celów oraz dbanie o pozytywną atmosferę pracy.

- Przydzielanie zadań członkom zespołu oraz nadzorowanie ich realizacji, zapewniając wysokie standardy pracy.

- Regularna ocena jakości i efektywności pracy członków zespołu oraz udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej.

- Proaktywne rozwiązywanie problemów w zespole, aby zapewnić płynność pracy.

- Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników, aby zapewnić im odpowiednie przygotowanie do pracy.

- Dbanie o przestrzeganie norm i przepisów przez zespół podczas uzupełniania towarów i utrzymywania ekspozycji produktów.

- Raportowanie:

Wymagania:

- Silne umiejętności komunikacyjne i przywódcze
- Umiejętność pracy pod presją i rozwiązywania problemów
- Dobra kondycja fizyczna i elastyczność w godzinach pracy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: 15,42-22,46e /h brutto, z dodatkami za pracę nocną i święta
- Zakwaterowanie: 125e/tydzień
- Ubezpieczenie zdrowotne: 38,57e/tydzień
- Bezpłatny transport do pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego i premii kwartalnych

Jak aplikować:
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy [email protected]
lub kontakt telefoniczny
+48 602 460 130.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HumanBe

Wrocław, Polska
+48602460130
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban