DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: +48535071625
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

REKRUTER. AMSTERDAM. Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I POLSKIM!

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

WYMAGANIA:

  • 3 lata doświadczenia zawodowego w branży rekrutacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość języka holenderskiego w mowie i piśmie, w przeciwnym razie musisz być chętny do nauki języka holenderskiego
  • Wiedzy i doświadczenia, aby być w stanie rekrutować odpowiednich pracowników
  • Doświadczenie z Microsoft Office i umiejętność formatowatowania C.V. i innych plików
  • Umiejętność korzystania z portali ogłoszeniowych, mediów społecznościowych, mailingów i narzędzi rekrutacyjnych
  • Bezbłędne pisownia rekrutacyjnych tekstów o wolnych miejscach pracy w języku angielskim i polskim

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Piszesz oferty pracy, które są zamieszczane na naszej stronie internetowej, w serwisach ogłoszeniowych i w mediach społecznościowych.
  • Budujesz sieć kandydatów do obsadzenia wakatów
  • Aktywnie poszukujesz kandydatów takich jak operatorzy maszyn, pracownicy magazynu, kierowcy wózków widłowych i pracownicy produkcji w branży spożywczej i niespożywczej
  • Szukasz nowych możliwości znalezienia odpowiednich kandydatów (media społecznościowe, job boardy, współpraca z innymi rekruterami itp.)
  • Jesteś również w kontakcie z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi w Europie Wschodniej, które pomagają nam w obsadzeniu naszych wakatów
  • Prowadzisz codzienne rozmowy telefoniczne z kandydatami, którzy aplikują na wolne stanowiska pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej i zgłoszeń telefonicznych
  • Przeprowadzasz rozmowy rekrutacyjne z potencjalnymi kandydatami w biurze lub za pomocą wideokonferencji
  • Dzwonisz po referencje kandydata, aby upewnić się, że otrzymujesz właściwego pracownika
  • W razie potrzeby prowadzisz negocjacje płacowe z (potencjalnymi) kandydatami
  • Sporządzasz umowy i przekazujesz akta do account managera podczas stażu
  • Utrzymujesz kontakt z kandydatami, których zatrudniłeś u naszych klientów

OFERUJEMY:

  • Ambitne i odpowiedzialne stanowisko w silnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia, pomiędzy € 2000 – € 3000 brutto miesięcznie
  • Nieograniczoną premię w zależności od liczby starterów
  • 30 dni urlopu
  • Zakwaterowanie € 157,50 tygodniowo
  • Telefon komórkowy i laptop
  • Dobrą emeryturę
  • W razie potrzeby własny prywatny pokój w domu rodzinnym w Amsterdamie
  • Różne możliwości szkoleń i rozwoju osobistego

Dla naszego klienta w Amsterdamie poszukujemy rekrutera, który ma doświadczenie w branży logistycznej i produkcyjnej z pracownikami z Europy Wschodniej.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

Nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198