Ewa Grabowska
dodano 4 miesiące temu

Pracownik produkcyjny w branży medycznej Cytiva

Amsterdam Holandia
Wyświetleń: 726Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w branży medycznej

Opis stanowiska:

Jako pracownik produkcyjny będziesz odpowiedzialny za montaż produktów medycznych w odzieży ochronnej. Będziesz wykonywać swoje obowiązki w tak zwanym „cleanroomie”, czyli sterylnym pomieszczeniu.

Wspólnie z zespołem będziesz pracować przy składaniu worków na kroplówki, na krew, jak i worków na szczepionki. Twoja praca będzie ważnym elementem świata medycznego.

Przed rozpoczęciem pracy otrzymasz 9-dniowe szkolenie wprowadzające, w tym naukę zakładania odzieży ochronnej zgodnie z wytycznymi. Praca w kombinezonie nie jest ograniczająca, lecz jest to coś, do czego należy się przyzwyczaić.

Jest to praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku.

W jednym tygodniu będziesz pracować w godzinach 6:00-15:00, w następnym 15:00-24:00.

Warto wiedzieć, że:

·         To praca stojąca,

·         Jest możliwość zatrudnienia na pół etatu,

Co oferujemy:

·         Brutto stawka godzinowa: €14,

·         Dodatek +20% za pracę w godzinach 18:00-24:00 oraz +100% za pracę w dni świąteczne,

·         Stała dopłata za czas przed i po zakończeniu zmiany na założenie kombinezonu do pomieszczeń czystych,

·         Zwrot kosztów dojazdu: 0,23 euro za kilometr,

·         27 dni urlopu,

·         Możliwości rozwoju w firmie,

Wymagania:

·         Znajomość języka angielskiego w  stopniu zaawansowanym. Dodatkowym atutem jest znajomość języka niderlandzkiego,

·         Brak przeciwskazań do pracy stojącej,

·         Brak zastrzeżeń do pracy w cleanroomie (pomieszczeniu sterylnym) i w systemie dwuzmianowym,

·         Własny środek transportu (istotne z uwagi na dwuzmianowy system pracy),

Informacje o pracodawcy:

Firma Cytiva jest producentem m.in. worków na kroplówki i worków foliowych na leki, dlatego środowisko pracy w tej firmie jest zawsze wyjątkowo czyste. W firmie panuje rodzinna atmosfera, co daje możliwość szybkiego zaaklimatyzowania się w stałym zespole. Każdy pracownik firmy Cytiva pracuje według własnego trybu pracy jak i przyczynia się do tworzenia produktów, które mają pozytywny wpływ na świat.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, aplikuj teraz poprzez formularz online. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dalsze kroki rekrutacji.

Potrzebujesz więcej informacji na temat oferty?  Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem [email protected] lub zadzwoń pod numer 020-7870170.

Praca w miejscowości Medemblik

Regulamin portalu Jober.pl

Synergie International Recrutiment

0031613047344
Osoba Kontaktowa