DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Techvisie Personeelsdiensten BV
  • Kontakt: Agnieszka Zakrzewska
  • Telefon: +31613477676
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

PRACOWNIK PRODUKCJI – okolice Schiphol

Poszukujemy pracowników produkcyjnych dla międzynarodowej firmy w pobliżu lotniska Schiphol.

Nasz klient jest ważnym graczem na rynku cateringu pokładowego różnych linii lotniczych. Ze względu na rozwój firmy, mamy miejsce dla kilku nowych kolegów na dłuższy okres czasu (szansa na stały kontrakt).

Obowiązki:

·         Kompletowanie zamówień na wózki lotnicze oraz czyszczenie i sortowanie zwróconych wózków.

·         Przygotowywane posiłków oraz dbanie o to, by przekąski znalazły się na czas w wózkach lotniczych,  tak aby mogły być dostarczone na pokłady samolotów jeszcze tego samego dnia.

·         Praca w miłym, towarzyskim międzynarodowym zespole! Ważna jest szybka i dokładna praca.

·         Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

·         Udokumentowane doświadczenie jako pracownik produkcji;

·         Dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego;

·         (VGB) zaświadczenie o niekaralności lub gotowość do ubiegania się o nie;

·         Potrafisz pracować w zespole;

·         Własny transport mile widziany;

·         Dyspozycyjność na weekend raz w miesiącu.

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie godzinowe brutto 12,42 euro, które może wzrosnąć do ponad 500 euro netto tygodniowo ze względu na premie przy pełnym tygodniu pracy;

·         Długoterminowe zatrudnienie z szansą na stałe stanowisko;

·         Zwrot kosztów podróży;

·         Przyjemną atmosferę w pracy;

·         Wypłata tygodniowa