dodano 2 miesiące temu

Praca w Holandii - wykładanie towaru w supermarkecie

Amsterdam Holandia
14.82-21  EUR / h
Wyświetleń: 286Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników supermarketów

Opis stanowiska: wykładanie towaru, dbanie o prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat przydatności produktów, kontrolowanie zgodności cen

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

Wymagamy:

- znajomość języka angielskiego na poziomie B1

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- stawkę 14,82 e/h + dodatki

stawka za pracy wieczorno-nocne 21 e/h

- wypłaty tygodniowe

- komfortowe zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

- zmiany wieczorno-nocne

- długoterminowe zatrudnienie

- możliwość awansu

- darmowy transport do pracy i z powrotem

Jesteś zainteresowany? Wyślij CV po angielsku wraz ze zdjęciem na [email protected] (z dopiskiem w tytule: SUPERMARKETY)

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Częstochowa, Polska
782428488
Osoba Kontaktowa
Sandra Paruzel