dodano 9 dni temu

Orderpicker w magazynie z winami w Amsterdamie/ Singli z angielskim B1

Amsterdam Holandia
13.68  EUR / h
Wyświetleń: 30Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Opis stanowiska:
- Zbieranie zamówień win
- Praca na jedną zmianie w godzinach 07:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
- Minimum jedna osoba z prawem jazdy
- Posiadanie butów roboczych

Stawka:
- 13.68 euro/h + stały dodatek 0.16 centów = 13.84 euro/h
- Nadgodziny powyżej 38 godzin: 130%

Zapewniamy:
- Zakwaterowanie
- Auto służbowe/dojazd do pracy
- Ubezpieczenie
- Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
- Holenderska umowa o pracę

Koszty:
- Zakwaterowanie: 132 euro tygodniowo
- Ubezpieczenie: 37.86 euro tygodniowo
- Dojazd do pracy: 5 euro dziennie
- Dodatek dla kierowców: od 4 do 10 euro dziennie w zależności od liczby pasażerów

Kontakt:
- Telefon: +48 602 460 130
- Email: [email protected]

Jeśli jesteś zainteresowany/a prosimy o kontakt!

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
+48 602 460 130
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban