dodano 11 dni temu

Orderpicker na Magazynie Spożywczym na EPT wózku lub ReachTruck Driver

Amsterdam Holandia
13.81  EUR / h
Wyświetleń: 86Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:
Minimum rok

Lokalizacja: Amsterdam, Sligro

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracowników do różnych funkcji magazynowych w Sligro Amsterdam, w tym:
- Pracownik ekspedycji (+5/+10°C): przygotowywanie produktów do wysyłki.
- Pracownik pakowania (normalna temperatura, +5/+10°C): sortowanie, przenoszenie pojemników i inne zadania związane z pakowaniem.
- Order Picker (normalna temperatura, +5/+10°C): zbieranie i przygotowywanie zamówień przy pomocy skanera ręcznego.
- Kierowca wózka Reach Truck (normalna temperatura, +5/+10°C): przewożenie palet w magazynie.
- Kierowca wózka Reach Truck (-18/-28°C): praca w zamrożonym magazynie.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako Order Picker oraz z obsługą EPT.
- Certyfikat na Reach Truck (wymagany).
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
- Dobra kondycja fizyczna i gotowość do pracy w trudnych warunkach (zimno).
- Prawo jazdy (opcjonalnie).

Warunki pracy:
- Praca zmianowa (poranna, popołudniowa, nocna oraz weekendowa).
- Stawka godzinowa od 13,81 EUR brutto do 14,37 EUR brutto.
- Dodatki za pracę w niskich temperaturach: +0,49 EUR/h za pracę w chłodni i +1,19 EUR/h za pracę w zamrażarce.
- Transport zapewniony przez pracodawcę (rowery dla osób mieszkających bliżej niż 10 km).
- Zakwaterowanie: koszt 125 EUR/tydzień.

Kontakt:
Telefon: +48 602 460 130
E-mail: [email protected]

Aplikuj już teraz! Dołącz do zespołu Sligro i zdobądź doświadczenie w dynamicznym środowisku logistycznym.

Regulamin portalu Jober.pl

HumanBe

Wrocław, Polska
+48602460130
Osoba Kontaktowa
Mariana Urban