dodano około rok temu

Mechanik samochodowy z językiem polskim HOLANDIA

Amsterdam Holandia
2000-2600  EUR / m-c
Wyświetleń: 1050Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Mechanik samochodów osobowych lub ciężarowych

Opis Stanowiska:

Praca odbywa się przez większość czasu w jednym salonie lub w konkretnym warsztacie.

Jako mechanik samochodowy będziesz pracował przy diagnozowaniu i naprawie samochodów w warsztatach dealerskich lub uniwersalnych.

Podajemy kilka przykładów tego, czego możesz oczekiwać pracując w Holandii w warsztacie samochodowym:

Standard: ocena uszkodzeń samochodu, naprawy i czytanie raportów.

Ponadto: demontaż części samochodowych, obróbka blacharska, wstępna obróbka części samochodowych, piaskowanie części samochodowych, czyszczenie części samochodowych, klejenie samochodów do lakierowania, lakierowanie samochodów, mieszanie kolorów, montaż części samochodowych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie
  • Prawo jazdy+własne auto

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 2000 - 2600 euro netto/mies.
  • Zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Praca jednozmianowa

APLIKUJ: https://app.hrappka.pl/oferta/Mechanik-samochodow-osobowych-lub-ciezarowych/82944?sn=A63665A8-738B-4CB2-97D1-7262DF7024B0

Regulamin portalu Jober.pl

STAFFING PRO SP. Z O.O

717575010
Osoba Kontaktowa
Staffing PRO