DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 760 EUR/h
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: +48535071625
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTER SPAWACZ MIG MAG/ TIG. HOLANDIA, Akersloot/ Amsterdam

Miejsce pracy: Akersloot, Holandia

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia w montażu konstrukcji wielkogabarytowych w oparciu o rysunek techniczny
  • Dświadczenia w spawaniu stali czarnej
  • Posiadania ważnych certyfikatych spawalniczych MIG MAG (131, 135, 136, 138), 111 (elektroda) mile widziane również 141 (TIG)
  • Komunikatywnej znajomości angielskiego lub niderlandzkeigo na poziomie A2/B1
  • Gotowości do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochu będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Jesteś odpowiedzialny za montaż elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny i spawanie stali
  • Praca w godzinach 7:00 – 16:00 z dużą ilością nadgodzin
  • Pracodawca to mała rodzinna firma w branży metalurgicznej, zajmująca się montażem różnego rodzaju konstrukcji stalowych,
  • od mniejszych (schody, balustrady itp.) po większe typu konstrukcje nośne hal.

OFERUJEMY:

  • € 2250,00 do € 3300,00 netto miesięcznie (520 € – 760 € netto tygodniowo), w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Wypłatę wynagrodzenia co tydzień
  • Stałą pracę, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży do (z) pracy
  • Rekompensatę kosztów podróży z zagranicy
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
  • Opieke polskiego koordynatora
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.