DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 500-600 EUR/tydzień
  • Firma: Human Be Polska
  • Kontakt: Mateusz Widziak
  • Telefon: 505418409
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Merchandiser

 O firmie

Krótkie wprowadzenie

Dla marki najpopularniejszych supermarketów w Holandii, poszukujemy osób, do wykładania towaru w sklepach sieci w Amsterdamie. Znasz angielski i chcesz poznać Amsterdam? Może planujesz zamieszkać tutaj na stałe? Jeśli tak, świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie dobrą pracę w Holandii!

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował?

    Praca na zmianach nocnych

    Układanie towaru na półkach sklepowych

    Ekspozycja i etykietowanie towaru

    Dbanie o wygląd alejek sklepu

Dlaczego warto?

    Praca na nocki

    Stałe godziny pracy

    Wynagrodzenie brutto (stawka nocna) €20,04/h

    Możliwe dodatki godzinowe

    Możliwość awansu

Benefity

Co oferujemy?

    Umowa zawarta na holenderskich warunkach

    Ubezpieczenie

    Wypłaty tygodniowe – przelewane na konto

    Pracując w nocy, otrzymujesz dodatek i zarabiasz €20,04/h brutto!

    Dodatek ATV do każdej godziny

    Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF

    Plus dodatki zgodnie z CAO

    Praca wyłącznie na nocne zmiany

    Transport do pracy

Ile łącznie zarobisz ?

    € 12,66/h podstawa + € 1,05/h dodatek wakacyjny = € 13,71/h

    € 20,04/godzina – za pracę w godzinach 22:00-06:00* (*godziny pracy są zróżnicowane w zależności od sklepu)

    Po 3 miesiącach podstawa może wzrosnąć do €13,64 – w zależności od wyników.

Wymagania

Czego oczekujemy?

    Angielski na poziomie komunikatywnym (B1)

    Własne zakwaterowanie oraz dojazd na miejsce pracy będzie atutem!

    Umiejętności pracy w grupie

    Umiejętności dostosowania się do pracy na zmianach nocnych

    Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej