dodano 6 dni temu

Lakiernik samochodowy

Amsterdam Holandia
Wyświetleń: 38Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Powyżej 4 lat
Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników  na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności związane z renowacją i remontem nadwozia
  • przygotowywanie powierzchni pod powłokę lakierniczą
  • nakładanie, suszenie, utrwalanie powłoki lakierniczej

Wymagania:

  • minimum 5-cio letnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • min. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pełen pakiet socjalny
  • stawka: 12 -13 euro netto/h

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku angielskim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: [email protected] w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: LAK/NL/2020

Regulamin portalu Jober.pl

Euro Labora

32 270 31 84
Osoba Kontaktowa
Euro Labora