24/7 drive
24/7 drive
dodano 4 dni temu

Kierowca C+E - lotnicze CARGO (Schiphol)

Amsterdam Holandia
700-1000  EUR / tydzień
Wyświetleń: 52Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Kierowca CE cargo lotniczego (Schiphol)

Naszym klientem jest międzynarodowa firma logistyczna z siedzibą w Amsterdamie. Specjalizuje się w świadczeniu usług transportu lotniczego, morskiego i lądowego, oferując kompleksowe rozwiązania logistyczne.
Szukasz nowego wyzwania w Holandii? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Baza: Amsterdam/Schiphol

Obowiązki

Praca polega na załadunku naczepy ładunkiem lotniczym i transporcie towarów do klientów znajdujących się w niewielkiej odległości od lotniska. Należy upewnić się, że produkty dotrą do miejsc docelowych w stanie nieuszkodzonym. W zakres obowiązków wchodzi również rozładunek. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, a także komputerem pokładowym.
Musisz być elastyczny, ponieważ praca będzie wykonywana zarówno w dzień, jak i w nocy od poniedziałku do piątku ( praca zmianowa tydzień na tydzień). Podczas jednej zmiany odwiedzisz około 10-20 adresów.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język niderlandzki będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca ciężarówki CE
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)
  • Holenderskie zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Wynagrodzenie tygodniowe (700 - 1000€)
  • Stawka godzinowa: 17,30 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki
  • Umowa holenderska
  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Szkolenie MBL
  • Dodatek kilometrowy
  • Zakwaterowanie
Regulamin portalu Jober.pl

24/7 drive

Katowice, Polska
+48 (32) 209 70 10
Osoba Kontaktowa
24/7 drive
strona www:
www.247drive.pl