DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 760-870 EUR/tydzień
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Adam
  • Telefon: 604406633
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant maszyn
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

SERWISANT MASZYN DRUKARSKICH.

Miejsce pracy: Amersfoort, Holandia

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne ( mechanika i/lub elektrotechnika)
  • Doświadczenie jako serwisant maszyn przemysłowych
  • Wiedza i doświadczenia w zakresie oprogramowania Siemens Step7 jest dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Podstawowe umiejętności w zakresie spawania metodą Mig lub Tig
  • Uprawnienia na wózek widłowy/wózek wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konserwacja maszyn drukarskich
  • Wymiana części, naprawa awarii maszyn i instalacji
  • Rozwiązywanie problemów technicznych

OFERUJEMY:

  • +/- €3300 – €3800 euro netto miesięcznie (+/- €760 – €870 euro netto tygodniowo)
  • Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nie uwzględnionych w tygodniowe wynagrodzenie
  • Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w domu rodzinnym
  • Rekompensata kosztów podróży
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
  • Wypłata wynagrodzeń co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Osobistego koordynatora w razie pytań i problemów

Dla jednego z naszych klientów w Amersfoort (3811) poszukujemy doświadczonego technika do serwisowania maszyn drukarskich.

Firma specjalizuje się w druku wysokiej jakości opakowań papierowych i plastikowych używanych w przemyśle spożywczym.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00 i 14:00 – 22:00 – system dwuzmianowy.

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.