DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Marvel Personal Consulting  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK OGRODNICTWA

Miejsce pracy: ALMERE, HOLANDIA

WYMAGANIA:

  • - znajomość j. angielskiego nie jest wymagana
  • - doświadczenie przy kwiatach  mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Dla naszego klienta w Almere (1311)  poszukujemy osób do pracy
Holandia to "szklarnia Europy", zarówno jeśli chodzi o produkcję żywności (papryka, pomidory, ogórki) jak i ozdabianie domowych stołów (kwiaty cięte) czy przydomowych ogródków (kwiaty ozdobne doniczkowe). Sa to zazwyczaj nowoczesne zakłady pracy, gdzie kładzie się wysoki nacisk na nowoczesne rozwiązania służące efektywności pracy oraz bezpieczeństwu i wygodzie pracowników.
Jeśli nie boisz się zakasać rękawów do pracy i sprawia Ci przyjemność spędzanie dni w zielonym otoczeniu, to może zainteresuje Cię oferta poniżej:

Opis pracy:
Szklarnia Hoogendoorn znajduje sie w Almere w prowincji Flevoland.
Praca w szklarni przy kwiatach, głównie polega na klipsowaniu i podwiązywaniu sznurkow tak aby połączyc kwiaty stephanotis.
Opis stanowiska pracy (czynnosci):
Głównie praca pielęgnacja, klipsowanie, podwiązywanie sznurków (uwaga praca na 1-2 m wysokości).
Praca na cały rok
Mieszkanie także w Almere

OFERUJEMY:

  • - Stawka € 11,75 h
  • 38 godzin pracy tygodniowo platne 100 % stawki podstawowej, od 39 godziny 135 % stawki podstawowej (stawka € 13,82)
  • - dojazd prywatnym autem- płatna kilometrówka:
  • 1 osoba w aucie: 0,16 centow za kazdy kilometr do pracy i z powrotem, 2 osoby i wiecej w aucie: 0,19 centow za kazdy kilometr do pracy i z powrotem
  • - Pełen etat: 40 h tygodniowo
  • - Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy
  • - Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%
  • - Wynagrodzenie urlopowe 8,70%
  • - Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)
  • - Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo
  • - Zapewniony transport do pracy
  • - Opiekę polskich koordynatorów
  • - Pracę w solidnej, renomowanej firmie

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Dziękujemy!