Operator lasera CNC
Agencja PRAN nr cert.1223
Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób chcących podjąć współpracę w roli Operatora Lasera CNC.
Firma naszego klienta specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju produktów przemysłowych. Zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości elementów metalowych oraz wykonuje prace związane z obróbką skrawaniem, toczeniem i frezowaniem. Firma posiada duże doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy, co pozwala na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie.
Miejsce pracy: Almelo, Holandia
Zakres obowiązków:
- obsługiwanie i programowanie lasera CNC TRUMPF/ Bystronic/ Delem/ LVD
 - wykonywanie drobnych czynności konserwacyjnych
 - wykonywanie obróbki różnych materiałów oraz kontrolowanie jakości wykonywanych detali
 - praca na podstawie rysunku technicznego
 
- dobra znajomość języka angielskiego
 - doświadczenie w pracy jako operator lasera CNC
 - dyspozycyjność na dłuższy czas
 - prawo jazdy będzie warunkiem koniecznym
 - dokładność i precyzja
 
- wynagrodzenie 520-550€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
 - legalną pracę na holenderskich warunkach
 - zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
 - jednoosobowy pokój
 - tygodniowy system wynagrodzenia
 - opiekę koordynatorów
 - pracę na długi okres
 - służbowy samochód lub dopłatę do paliwa
 
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected].
Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.