DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: We Bouwen
  • Kontakt: Milena
  • Telefon: 0031 686 87 95 68
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Glazurnik

We Bouwen poszukuje doświadczonych glazurników praca w Nijmegen+ okolicy!

start pracy: od zaraz!

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie stanowiska pracy (wyrównanie ewentualnych nierówności)

- Wylewanie posadzki

- Dobranie materiału do wykonywanej pracy oraz przygotowanie materiału

- Odczytywanie rysunków technicznych

- Samodzielna praca

- Umiejętność docinania materiałów w celu wykonania pracy

- Wysoka jakość pracy

- Układanie glazury na ścianach i podłodze

Oczekiwania:

- prawo jazdy

- własne auto - zwrot 0,19 euro/km (jesli nie posiadasz auta jesteśmy w stanie zorganizować transport za dodatkową opłatą 25 euro/ tyg)

- doświadczenie minimum 4 lata (Doświadczenie w Holandii mile widziane)

-znajomość jednego z dwóch języków: angielski lub niederlandzki

-sprawność fizyczna, dokładność pracy

-podstawowe narzedzia mile widziane

-VCA (mile widziane)

-BSN (mile widziany)

Oferujemy:

  • dobre cotygodniowe wynagrodzenie ( każdy czwartek)
  • możliwość rozwoju
  • możliwość uzyskanie certyfikatu VCA
  • wsparcie oraz pomoc w języku Polskim/ Niederlandzkim / Angielskim/ Niemieckim
  • pomoc w wyrobieniu numeru BSN (numer Sofi)
  • mozliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1-osobowe, lokacja spetniająca wymagania związane z SNF)
  •  zestaw ubrań roboczych ( wydawany w formie depozytu)
  • dobranie pracownika do klienta, co ma spore powodzenia na przyszlość w przypadku dłuzszej współpracy
  • prace w zgranym zespole

Aplikuj lub zadzwoń i sprawdź co mozemy Ci zaoferować !

(Jeśli posiadasz mniejsze doświadczenie a chcesz pracować oraz rozwijać się w tym zawodzie- aplikuj również)

ZZP/ a1 (własna działalność gospodarcza w Holandii) mile widziana.

Stawka na ZZP jest ustalana na innych warunkach.