dodano 9 dni temu

Produkcja jajek w proszku €16/h od zaraaz dużo godzin

ospel Holandia
16  EUR / h
Wyświetleń: 207Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
i-Work agencja zatrudnienia której właścicielem jest Vita Mea sp. z o.o.  rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.

Opis stanowiska: produkcja jajek w proszku
Lokalizacja: Opel
Zatrudnienie: pełny etat

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:
Jako Operator Roboczy jesteś odpowiedzialny za napełnianie pudełek i worków proszkami z instalacji suszących. Odgrywasz kluczową rolę w procesie produkcji, zapewniając bezpieczne i wydajne pakowanie produktów zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa.

- Obsługa i monitorowanie instalacji suszącej i linii pakujących.
- Zapewnianie prawidłowego napełniania proszków do worków i pudełek.
- Sprawdzanie jakości zapakowanego produktu i przeprowadzanie kontroli okresowych.
- Rozwiązywanie drobnych usterek maszyn i identyfikowanie kwestii technicznych.
- Wykonywanie zadań związanych z czyszczeniem maszyn i środowiska pracy.
- Współpraca z kolegami w celu zapewnienia płynnego procesu produkcji.
- Utrzymywanie danych produkcyjnych i raportów.
- Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy.

Wymagania:

- Chęci do pracy
- komunikatywna znajomość j.angielskiego
- Zdolność fizyczna
- Posiadanie prawa jazdy kategorii B. będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Pełne wyzwań stanowisko w rozwijającej się firmie.
- Wynagrodzenie rynkowe, wynagrodzenie początkowe wynosi €16
- Dobre świadczenia dodatkowe.
- Możliwość rozwoju.
- Stały kontrakt, jeśli jest odpowiedni
- Zakwaterowanie €105

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz  lub Aplikuj
kontakt pod nr tel. + 48 668 726 436

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Regulamin portalu Jober.pl

i-Work

668726436
Osoba Kontaktowa
Kacper
strona www:
www.i-work.pl