DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja SELECT JOB
  • Kontakt: Agencja Select Job
  • Telefon: +48 77 4234101
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Agencja SELECT JOB (rejestr KRAZ nr 3315) od kilkunastu lat zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy u pracodawców zagranicznych.

Współpracujemy z pracodawcami na terenie Holandii i prowadzimy dla nich rekrutacje pracowników z Polski. Wieloletni kontakt z firmami holenderskimi i znajomość rynku pracy gwarantuje możliwość podjęcia legalnej pracy w różnych zawodach. Nasze projekty obejmują również rekrutacje dla pracodawców w innych krajach UE (Niemcy, Austria,…)

 

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

 

Praca na stanowisku produkcyjnym przy  pakowaniu i załadunku  

worków z granulatem pvc 

 

 

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swojego CV na adres email: [email protected] 

rejestracji na naszej stronie www.selectjob.pl

lub do kontaktu z biurem w Opolu, tel. 77 4234101

 

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”).

Wyrażam zgodę na udostępnianie danych osobowych partnerom Administratora danych (agencje zatrudnienia, pracodawcy) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest : Agencja Select Job, ul. Kołłątaja 11/24, 45-064 Opole. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: [email protected] 

Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu  oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.


Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"