DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JOBRUN
  • Kontakt: JOBRUN
  • Telefon: +48 517362797
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sortowanie

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

CEBULKI KWIATOWE, Sortowanie - praca Holandia - OD ZARAZ! - BEZ języka angielskiego, BEZ wiekówki!
Miejsce: Holandia, Zaandam
Nr. ref.L NL-C/2022

Obowiązki:

  • sortowanie cebulek kwiatowych na halach

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz
  • język angielski - NIE wymagany

Oferujemy:

  • umowa o pracę na podstawie holenderskiego kodeksu pracy
  • wynagrodzenie płatne TYGODNIOWO, zawsze na czas!!
  • dodatek wakacyjny i urlopowy
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • transport do pracy
  • zakwaterowanie
  • EXTRA płatne nadgodziny
  • opieka polskiego koordynatora

Prosimy o kontakt telefoniczny 517362797, 517017884, 518891884, lub CV przesyłać na maila [email protected]
Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).