MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz
Nasz Klient zatrudni w Holandii osoby do pracy w magazynach z odzieżą.

Obowiązki

  • Praca polega na pakowaniu nowych ubrań, metkowaniu, naklejaniu cen oraz doczepieniu alarmów.

Wymagania

  • chęć do pracy
  • zaangażowanie
  • możliwość wyjazdu nawet od zaraz

Oferujemy

  • transport do Holandii
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy
  • ubezpieczenie
  • opiekę polskojęzyczną w Holandii
  • możliwość wyjazdu dla par
  • pomoc przy założeniu  BSN-numeru sofi
  • prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • asystowanie podczas wizyty u dentysty i lekarza
  • rekompensaty do kosztów zakwaterowania
  • darmowy transport do Holandii dla osób w wieku 18-21 lat.