DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 170-2 768 EUR/m-c
  • Firma: Recruitment Münzer
  • Kontakt: Marco Münzer
  • Telefon: +48 518 643 733
  • Język obcy: holenderski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Poszukujemy kierowcy wózka widłowego dyspozycyjnego dla firmy

 zajmującej się dostarczaniem kontenerów do i z terminali w Venray.

Miejsce pracy: Venray Holandia

WYMAGANIA:

  • Dobry holenderski
  • Gotowość do nadzorowania i utrzymywania procesu logistycznego stosu kontenerowego
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Gotowość do pracy na zewnątrz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Jesteś odpowiedzialny za fizyczny załadunek i rozładunek kontenerów na statkach i ciężarówkach z wózkiem widłowym. Wykonujesz to w sposób skuteczny, efektywny i bezpieczny,

OFERUJEMY:

  • 2.170-2.768€ brutto miesięcznie
  • Dodatek za dojazd w wysokości 0,19€ od 10km
  • Praca na 5 zmian — dodatek zmianowy +20%
  • Po 20:00 - 35%,
  • Po 00:00 do 6:00 - 45%
  • Możliwość rozwoju

Czy ten wakat wzbudził Twoje zainteresowanie i chciałbyś się zgłosić? W takim razie prosimy o kontakt z nami już teraz poprzez [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Recruitment Münzer oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom.(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).