DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 500 EUR/tydzień
  • Firma: Pran Sp. z o.o.
  • Kontakt: Operator maszyn CNC
  • Telefon: 326304042
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

PRAN 1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Venray, Holandia

Obowiązki:

- obsługa różnych maszyna CNC m.in. lasera i frezarki

- praca na podstawie rysunku technicznego

- kontrola jakości wykonanych detali

Wymagania:

- doświadczenie na maszynach CNC

- znajomość rysunku technicznego

- znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy i mile widziany własny samochód

Oferujemy:

- wynagrodzenie ok. 500 euro netto/38h – po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia

- wypłaty co tydzień wpływające na konto

- pojedyncze pokoje

- pracę na długo (możliwość przejścia na kontrakt)

- dodatek do benzyny

- opiekę koordynatorów

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Operator CNC (laser) – Venray”

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.