SORTOWANIE/ PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW - RÓWNIEŻ DLA PAR!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Holandiajobs
  • Kontakt: Kasia
  • Telefon: +48506493589
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy sortowaniu/ pakowaniu warzyw i owoców

Lokalizacja: Venlo/ Westland

Obowiązki:

- pakowanie warzyw/owoców

- sortowanie warzyw/owoców

- kontrola jakości

- układanie pudełek/skrzynek na paletach

Oczekujemy:

- motywacja do pracy

- sprawność fizycznA

Oferujemy:

-stawka od 9.70€ - 10,25€/h

-praca na hali o normalnej temperaturze.

-zagwarantowany transport do pracy.

-zakwaterowanie i ubezpieczenie

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij CV z dopiskiem „sortowanie” na adres: [email protected] tel. 48506493589