DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Holandiajobs
  • Kontakt: Kasia
  • Telefon: +48506493589
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sortowanie
Sortowanie/ pakowanie warzyw i owoców -Venlo, Haga-10,19-25 Euro/h +dodatki - OD ZARAZ!

Praca w zakładzie z warzywami i owocami.

Podstawowe obowiązki to:

- pakowanie warzyw/owoców
- sortowanie warzyw/owoców
- kontrola jakości
- układanie pudełek/skrzynek na paletach

OFERUJEMY:

-stawka: 10,19-10.25E/h + dodatki
-praca w systemie jednozmianowym.
-praca obejmuje między 8 a 12 godzin dziennie
-praca na hali o normalnej temperaturze.
-zagwarantowany transport do i z pracy.
-pomoc w organizacji dojazdu od A do Z

ZAINTERESOWANA/Y? Wyślij aktualne CV za pomocą portalu.
tel. 48 506 493 589