PRACA NA SZKLARNI OD ZARAZ - POMIDORY / OGÓRKI- POKOJE 1 OS!! TYLKO Z PRAWEM JAZDY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Klaudia Krawczyk
  • Telefon: +48 500 895 349
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK SZKLARNI

Miejsce pracy: HOLANDIA, VELDEN

WYMAGANIA:

  • chęć podjęcia pracy w holandii od tego/przyszłego tygodnia
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć do pracy min. 40 h w tygodniu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • różne prace szklarniowe na cały sezon z pomidorami i ogórkami

OFERUJEMY:

  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • darmowy transport do pracy
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłaty od 340€ netto