DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13-25 EUR/h
  • Firma: PracawNL
  • Kontakt: Artur
  • Telefon: +31613141330
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
            Praca na magazynie w Venlo 12,50 EUR/h - 13,25 EUR/h

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy (kobiet i męzczyzn) na magazynie chłodnym i mroźnym z własnym transportem i zakwaterowaniem.

Opis stanowiska :

Typowe prace magazynowe związane z zaopatrzeniem, inwentaryzowaniem produktów, przechowywaniem, przyjmowaniem i wydawaniem towaru, np.:

• kompletowanie zamówień
• zgłaszanie usterek
• uporządkowywanie i czyszczenie magazynu
• praca zgodnie z zalecanymi instrukcjami

Oferujemy

- Pracę na magazynie ze stabilną ilością godzin (36 tygodniowo) z możliwością nadgodzin

- Cotygodniowe wypłaty (pierwsza wypłata w piątek po 2 tygodniach pracy)

- Dodatki zmianowe : od 22.00 do 04.00 - 50%
                     od 04.00 do 06.00 - 25%

- Dodatki za pracę w niedziele i święta  - 100%

- Dodatek za nadgodziny - 25%

- Dodatek za pracę na chłodni - 0.44 EUR/h

- Dodatek za pracę na mroźni  - 1.06 EUR/h

- Dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% wypłacany raz w roku

- 25 płatnych dni urlopowych w roku

- Dodatek do paliwa w wysokości 0,21 EUR/km

Wymagania

- Dokładność, odpowiedzialność
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Własny transport i zakwaterowanie
- Miejsce zamieszkania max. 35 km od miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres [email protected]

Więcej ofert http://www.pracawnl.pl