DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 40 040 EUR/tydzień
  • Firma: Covvebo
  • Kontakt: Tomasz Sajkiewicz
  • Telefon: +48607951617
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Betoniarz - zalewanie form betonowych - produkcja

Zakres obowiązków:
wypełnianie form betonem,
prace porządkowe,

Od Kandydatów oczekujemy:
znajomość języka angielskiego w stopniu komuniatywnym
mile widziane dośiwadczenie w pracach budowlanych
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
umowę o pracę w firmie o ugruntowanej renomie
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawce
wynagrodzenie: 11,32 E brutto/h ( około 375-400 E netto/tydz. )

KRAZ:1145