DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orange Jobs B.V.
  • Kontakt: J M Langerak
  • Telefon: 0031294287027
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Piaskarz bez znajomości języka | +/-€2200 netto miesięcznie | Velsen Noord

Masz doświadczenie jako piaskarz  i szukasz nowego wyzwania? Jesteś zmotywowany i szukasz stabilnej pracy na długo? To ogłoszenie jest zdecydowanie dla Ciebie!

Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub wyślij maila na adres [email protected]

Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 - 717166237

Dla jednego z naszych klientów zajmujących się obróbka strumieniową poszukujemy doświadczonego malarza przemysłowego. Firma jest wiodącym specjalistą od śrutowania, malowania i piaskowania różnych powierzchni takich jak konstrukcje stalowe, rury, kominy, zbiorniki, urządzenia i mosty. Praca jest w środowisku przemysłowym, więc bądź gotowy na kontakt z hałasem i kurzem. Godziny pracy od poniedziałku do piątku 7:00 do 16:00. Możliwe extra płatne nadgodziny.

Obowiązki:

  • piaskowanie dużych i małych elementów i konstrukcji stalowych w kabinie

Wymagania:

  • Masz doświadczenie w piaskowaniu konstrukcji stalowych w kabinie pod wysokim ciśnieniem
  • Umiesz pracować w zespole (4 osoby w jednej kabinie)
  • Jesteś samodzielny
  • Jesteś zaangażowany w obowiązki
  • Posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • +/- € 2200 netto miesięcznie (+/- €500 tygodniowo) po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 25 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

O nas:

OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 15 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie Holandii? Oferujemy obecnie wiele różnych prac w metalu, logistyce, budownictwie i produkcji.

Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!