DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: +48 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Flexcraft obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji w branzy cukierniczej

Miejsce pracy : Velp

WYMAGANIA:

  • checi do pracy
  • zaangazowanie w wykonywane obowiazki
  • chec wspólpracy na minimum 3 miesiace

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja - Do obowiązków pracowników należeć będzie praca przy linii produkcyjnej przy przygotowywaniu wypieków. Do wykonywania są proste czynności takie jak na przykład – wkładanie wypieczonych biszkoptów do blach, wyrównywanie kremu, posypywanie gotowych wypieków wiórkami czekolady, sprawdzanie poprawności procesu produkcji, ważenie, liczenie, kontrola jakości.

    Jeżeli pracownik wykaże się swoimi umiejętnościami może pracować na dziale gdzie przygotowywane są konkretne składniki. Na takim stanowisku należy potrafić czytać receptury i w odpowiedni sposób mieszać ze sobą poszczególne składniki w taki sposób aby otrzymać na przykład krem do ciast.

    Inpack – również praca przy taśmie w dosyć szybkim tempie polegająca na pakowaniu gotowych produktów do tekturowych pudełek, które wysyłane są do klienta.

OFERUJEMY:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (domki, hotele )

  • dodatki zmianowe, wakacyjne , za pracę w nocy

  • ubezpieczenie

  • wypłaty tygodniowe

  • opiekę polskiego koordynatora

  • pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

  • kontrakt holenderski

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta , nie czekaj -aplikuj wyślij swoje cv lub zadzwoń 48 573-104-386 !

To bezpośrednio z nami podpiszesz umowę!

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273