DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI. ANGIELSKI + PRAWO JAZDY. € 16,86/h. HOLANDIA,

Miejsce pracy:

Veenendaal

 i państwo Holandia

Dla naszego klienta w Veenendaal (3903), producenta wafli ryżowych, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

· Obsługa linii produkcyjnej

· Pakowanie wafli w kartony

· Układanie kartonów na palety

Nasze oczekiwania:

· Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

· Prawo jazdy kat.B

· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

· CV koniecznie w języku angielskim - kandydaci bez znajomości języka nie bedą brani pod uwagę

· Dyspozycyjność i odpowiedzialność

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 14,05 brutto/h + 20% dodatek zmianowy do każdej przepracowanej godziny łącznie stawka: € 16,86/h brutto

- Stawka dla operatorów maszyn z doświadczeniem technicznym € 14,49 brutto/h + 20% dodatek zmianowy do każdej przepracowanej godziny

łącznie stawka: € 17,38/h brutto

- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych

- Stabilna praca w systemie trzy-zmianowym

- Wypłaty tygodniowe

- Zakwaterowanie € 117,50 brutto tygodniowo (ok.93,00 netto tyg.)

- Ubezpieczenie € 33,51 tygodniowo

- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania

- Bezpłatny wynajem roweru służbowego

- Umowę w j.polskim

- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Praca na 3 zmiany

Czas rozpoczęcia pracy od niedzieli godz. 22:00 – zakończenie w piątek o 22:00

Plan pracy: dzień, noc, popołudnie

CAO 36h – wypłacane –37,5 h ( 1,5 godziny jest rozliczane w tijd tot tijd) czyli np. przy wcześniejszym wyjściu pracownik ma zapłacone

Każdy kandydat musi przyjechać na rozmowę z teamleiderem-bygadzistą działu

Po rozpatrzeniu CV kandydat jest zaproszony na rozmowę w firmie

Oprowadzenie trwa ok. 1 h

Kandydat musi posiadać buty robocze (+stopery)

Na firmie może roznosić się pył, można pracować w maseczce

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Gosœlinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

tel. +48 668 816 181

czynna pon-pt 8:00-16:00

ZnajdŸz nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/