DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Job Service
  • Kontakt: Job Service
  • Telefon: 62 757 03 59
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na stanowisko: pracownik produkcji - pakowanie jajek.

Chcesz podjąć pracę w stabilnej firmie produkcyjnej z zapewnioną ilością godzin? Jesteś zaangażowany i sumienny? Szukamy kogoś takiego jak Ty!

Zakres obowiązków:

  • pakowanie jajek do kartonów i skrzynek przy taśmie produkcyjnej
  • układanie skrzynek na paletach

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu (6-12 m-cy)
  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
  • otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich umiejętności
  • dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
  • pracę w systemie dwuzmianowym (dzienna i wieczorna zmiana)
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy u sprawdzonego pracodawcy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: [email protected]

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/