• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Covebo Work Office Sp.z.o.o.
  • Kontakt: Izabela Majewska
  • Telefon: 600939725
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonych operatorów centrum obróbczego Elumatec.

Obowiązki:

•praca z maszyną Elumatec model: SBZ 130

•rogramowanie maszyn (MS-DOS) i wprowadzane korekt do programów

•rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn

•utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym

•zgłaszanie usterek

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie 480 euro netto/ tydzień

•mieszkanie- gratis

•ubezpieczenie- gratis

•pomoc koordynatorów

Wymagania

•doświadczenie w obsłudze centrów obróbczych

•umiejętność czytania rysunku technicznego

•chęć rozwoju zawodowego

•dobre zdolności komunikacyjne

•znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

•umiejętność spawania aluminium oraz własny samochód będą dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Programista centrum obróbczego”