DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orange Jobs B.V.
  • Kontakt: J M Langerak
  • Telefon: 0031294287027
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Spawacz MIG/MAG, TIG | +/- €450 – €500  netto na tydzień | Utrecht, Holandia

Masz doświadczenie jako spawacz  i szukasz nowego wyzwania? Jesteś zmotywowany i szukasz stabilnej pracy na długo? To ogłoszenie jest zdecydowanie dla Ciebie!

Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl  lub wyslij swoje CV na adres mailowy [email protected]

Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 – 717166237

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowiska spawacz MIG/MAG oraz spawacz TIG . Firma zajmuje się produkcją i montażem wysokiej jakości stalowych akcesoriów zewnętrznych do samochodów takich jak: bagażniki dachowe, drabiny drzwiowe, systemy bagażowe, szyny szklane itp. Stabilna praca od poniedziałku do piątku na jedna zmianę.

Obowiazki:

  • spawanie elementów stalowych do bagazników dachowych

 Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spawacz MIG/MAG lub spawacz TIG
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w obowiązki
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie €16,00 - €17,00  brutto na godzinę
  • praca jednozmianowa w pełnym wymiarze godzin
  • przy 38 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- €450 - €500 (po odliczeniu kosztów, ubezpieczenia, podatków itd.)
  • cotygodniowe wypłaty
  • zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie
  • maksymalne 6 osób w domku
  • pokoje jedno i dwuosobowe
  • szybki internet w domkach
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy 0,19€/km
  • ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
  • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
  • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • możliwość podjęcia nauki języka holenderskiego

O nas:

OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii? Oferujemy obecnie wiele różnych prac w metalu, logistyce, budownictwie i produkcji. Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!