DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 450 EUR/tydzień
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Julia
  • Telefon: +48516935971
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Wymagania:
  • doświadczenie - NIE JEST wymagane
  • wymagamy przede wszystkim chęć do pracy, ewentualnie chęć do pracy w nadgodzinach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Zakres obowiązków:
  • praca polega na zbieraniu zamówień przy użyciu scanera i voicepickera.. Kompletujesz różne towary (głównie odzież), pomagasz przy załadunku i rozładunku, sortowaniu towarów, przygotowaniu ich do wysyłki. Pracujemy na 2 zmiany.
Oferujemy:
  • atrakcyjną podstawę płacy 11 euro brutto + dodatki uznaniowe + dodatki zmianowe + dodatek wakacyjny (wypłaty są co tydzień!)
  • potrzebujesz transportu, ubezpieczenia, zakwaterowania? Wszystkim się zajmiemy! - zakwaterowania mamy w dobrych warunkach, są to domki jednorodzinne/szeregowe albo mieszkania, nie stosujemy bungalowów ani hoteli
  • Transport do pracy jest zapewniony osobowym autem, max. do 20 km od lokacji pracy, brak dalekich dojazdów
  • zapewniamy pomoc w relokacji - numer SOFI, opiekę polskiego koordynatora w razie potrzeby, pomoc w wizytach u lekarza
  • zakwaterowania są w pełni wyposażone, jednak zawsze doradzamy mieć własne poszewki na pościel
  • umowa o pracę jest na warunkach holenderskich, możliwość przejścia z umowy agencyjnej na bezpośrednią