• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-17 EUR/h
  • Firma: Time2Work
  • Kontakt: Daria Nowakowska
  • Telefon: +48 502 084 236
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Murarz

Firma Time2Work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji - przetwórstwo rybne

Miejsce pracy: Harderwijk, Holandia

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – mile widziana,
  • doświadczenie zawodowe jako murarz,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność korzystania z narzędzi budowlanych, takich jak: poziomnica, pion, piła elektryczna, wiertarka, betoniarka, itp.,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód – mile widziane.

OBOWIĄZKI:

  • murowanie cegłami klinkierowymi,
  • budowa ścian, murów, przycinanie i kładzenie cegieł,
  • obsługa urządzeń i narzędzi budowlanych,
  • korzystanie z podnośników i podestów ruchomych.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne zarobki – od 10 do 15 euro netto/h, uzależnione od doświadczenia i produktywności,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie,
  • szkolenie przygotowujące do pracy w systemie holenderskim,
  • opiekę polskiego rekrutera i koordynatora na wszystkich etapach zatrudnienia,
  • 10% zniżki na rozliczenie podatku dochodowego w firmie TimeTax, dające możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

[email protected]

+48 502 084 236
+48 502 084 036

Aplikuj: https://time2work.pl/oferty/105-murarz/