• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Holandiajobs
  • Kontakt: Karolina Kilian
  • Telefon: 48 506 493 659
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz
Praca przy produkcji domków drewnianych
Lokalizacja: Ulft
Stawka 11€/h brutto Pn-Pt 10 godzin
Sobota 6 godzin

OBOWIĄZKI:
Przycinanie drewnianych elementów, skręcanie, wstępny montaż ścianek.

WYMAGANIA:
prawo jazdy
motywacja i zaangażowanie
chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu
KOMUNIKATYWNA znajomość języka angielskiego
wymagana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz piłą stołową.

OFERUJEMY:

odpłatne zakwaterowanie 62.50€
Zakwaterowanie ładne domki dobry standard (te same które są produkowane w firmie)
3 lub 4 osoby na domek pełne wyposażenie, trzeba zabrać własną pościel
Odległość od pracy 20 KM
ubezpieczenie 24.50€
pracę na długi okres w miłej atmosferze
opiekę polskiego koordynatora
wypłaty co 4 tygodnie (zaliczka 75€ tygodniowo)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres [email protected] (w tytule DOMKI)
+48 506 493 659(9-17)